Pridať do zoznamu želaní

4 otázky – Metóda “The Work” (Práca) od Byron Katie

Získať kurz
Zapísaní:
Trvanie: 17:00 - 20:00
Prednášky: 1
Úroveň: Pokročilý

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Chceš sa naučiť žiť s radosťou, rovnováhou a spokojnosťou? Príď sa zoznámiť s jednoduchou, praktickou, transformačnou metódou seba-poznania známej americkej koučky, lektorky a spisovateľky Byron Katie.

Pomocou tejto účinnej metódy, ktorá nevyžaduje nič viac ako pero, papier a otvorenú myseľ, spolu preskúmame naše myšlienky a presvedčenia, ktoré nám spôsobujú stres. Nájdeme tak v sebe vlastné odpovede ako žiť slobodne a šťastne.
 

ČO VŠETKO SA NAUČÍŠ?

 1. Pôvod, kontext, prehľad a cieľ metódy 4 otázok
 2. Ako vyplniť Pracovný list “Súď svojho blížneho”, ktorý sa pri tejto metóde používa
 3. Ako s vyplneným pracovným listom pracovať – ako aplikovať 4 otázky – ako facilitovat
 4. Živá ukážka aplikácie metódy 4 otázok s účastníčkou/účastníkom kurzu
 5. Rozdelenie na dvojice – práca vo dvojiciach – prítomnosť lektorov pre akékoľvek otázky a podporu
 6. Diskusia o skúsenostiach účastníkov s Prácou
 7. Otázky a odpovede

ČO VŠETKO NADOBUDNEŠ?

 • Informácie, ktoré ti pomôžu v osobnom aj profesijnom živote
 • Nové postrehy a vnímanie
 • Certifikát ACPC o absolvovaní kurzu

JE TENTO KURZ PRE TEBA?

Ak hľadáš odpoveď na nasledujúce otázky, tak určite je.

 1. Ako ma môžu moje myšlienky ovplyvňovať? A do akej miery?
 2. Ako sa zbaviť hnevu, smútku a frustrácie?
 3. Ako byť skutočne slobodný?
 4. Aké nástrahy mysle existujú?
 5. Ako žiť s radosťou, rovnováhou a spokojnosťou?

Tešíme sa na teba!

1
Kurz – Metóda “The work” 10.1.2022
180
Zoom meeting bude prístupný po objednaní kurzu.Ak je už zakúpený, stlačiť tlačidlo ZAČAŤ KURZ / START COURSE.Ak absolvujete kurz ONLINE, odporúčame si ZOOM aplikáciu nainštalovať do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS) z https://zoom.us/download. Je to zdarma. (ZOOM funguje aj cez webové prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) Odporúčame sa zaregistrovať svojim gmailom, dobre to spolupracuje s G kalendárom a je menšia pravdepodobnosť, že na meeting zabudnete.Pripojte sa radšej 5 minút pred začatím.Neváhajte sa lektora pýtať, preto môžete používať mikrofón i kameru.
Žiadny problém! Z každého kurzu vedieť záznam, ktorý ti veľmi radi dodatočne zašleme. Stačí ak nás budeš kontaktovať na info@powercoahcing.sk.
1. Gmail účet. "meno@gmail.com" Nastav si svoje pravé meno, prípadne avatar fotografiu. 2. ZOOM. Nainštaluj si ZOOM aplikáciu do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS). https://zoom.us/download. Je to zdarma. (Ide to aj cez web prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) 3. Dobré pripojenie. Spoľahlivé a rýchle pripojenie na net s malou odozvou je dobrým predpokladom (2Mb/s obojsmerne a viac, latencia 50ms a menej) Otestujete si na: https://www.speedmeter.sk/
Je to jednoduché. Workshop prebieha osobne u nás v Power Coaching-u a webinár sa školí vo virtuálnom prostredí s vopred určeným časom. Online kurz si môžeš jednoducho stiahnuť z našej internetovej platformy a počúvať ihneď. Výhodou workshopu je, že nás i svojich priateľov stretneš osobne a môžeš si dať s nami dobrú kávu. Pri webinári si môžeš ľahnúť na gauč a vypočuť si nás odkiaľkoľvek. Pri online kurze dokonca aj kedykoľvek!
Ako sa pripojíš na ZOOM:Gmail účet. Vytvor si "meno@gmail.com" Nastav si svoje pravé meno, prípadne avatar fotografiu.ZOOM. Nainštaluj si ZOOM aplikáciu do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS). https://zoom.us/download. Je to zdarma. (Ide to aj cez web prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu)Dobré pripojenie. Spoľahlivé a rýchle pripojenie na net s malou odozvou je dobrým predpokladom (2Mb/s obojsmerne a viac, latencia 50ms a menej) Otestuješ si na: https://www.speedmeter.sk/
4 otázky – Metóda “The Work” (Práca) od Byron Katie
Cena:
€ 129
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.