toggle menu

Neverbálna komunikácia – nauč sa čítať reč tela

Ruky ukazujú neverbálne gestá a prejavy

Oboznám sa s rečou tela, zisti význam konkrétneho gesta a nauč sa ľahšie prečítať ľudí. To ťa postaví do lepšej pozície a budeš schopný komunikovať omnoho efektívnejšie. Ba čo viac, ak porozumieš druhým budeš si viac vedomí o význame signálu, ktorý vysielaš k druhým ty.


ČO VŠETKO SA NAUČÍŠ?

  • Typické prejavy komunikácie
  • Jednotlivé gestá a mimika
  • Ako ovládať neverbálnu komunikáciu a zaujať
  • Ako ovládať paraverbálnu komunikáciu
  • Ako čítať neverbálnu komunikáciu, aby ste boli vždy o krok vpred
  • Ako odhaliť, kedy je človek pravdovravný a naopak, kedy nehovorí celú pravdu
  • Ako rozpoznať varovné signály

Neverbálnu komunikáciu môžeme pomenovať ako reč tela. Sú to gestá, mimika, pohľad, držanie tela, chôdza a ďalšie signály.

Vedeli ste, že iba 7% komunikácie je komunikácia verbálna? Zvyšných 93% tvorí neverbálnu a paraverbálnu komunikáciu. Viete si to predstaviť? To znamená, že keď sa s niekým rozprávame, tak iba 7% vplyvu tvorí to, čo vlastne hovoríme a zvyšné percentá sústreďujú pozornosť na to, ako to hovoríme a čo pri tom robíme. Ak chceme v komunikácií alebo pri akomkoľvek prejave zaujať /doma, vonku, v škole, v práci/, je dôležité sa naučiť neverbálnu komunikáciu ovládať.

Tešíme sa na teba!


ZÁZNAM Z KURZU

Tento webinár si môžete ihneď zakúpiť a kedykoľvek pozrieť. Taktiež nám môžete v rámci webináru klásť akékoľvek otázky, na ktoré interaktívne odpovieme.

 

 

1
Zoom – Neverbálna komunikácia 23.06.2022
150

Zoom meeting bude prístupný po objednaní kurzu.Ak je už zakúpený, stlačiť tlačidlo ZAČAŤ KURZ / START COURSE.Ak absolvujete kurz ONLINE, odporúčame si ZOOM aplikáciu nainštalovať do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS) z https://zoom.us/download. Je to zdarma. (ZOOM funguje aj cez webové prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) Odporúčame sa zaregistrovať svojim gmailom, dobre to spolupracuje s G kalendárom a je menšia pravdepodobnosť, že na meeting zabudnete.Pripojte sa radšej 5 minút pred začatím.Nastavte si na Zoom svoje celé meno, aby sme vás vedeli identifikovať. Ďakujeme!Neváhajte sa lektora pýtať, preto môžete používať mikrofón i kameru.

1. Gmail účet. "meno@gmail.com" Nastav si svoje pravé meno, prípadne avatar fotografiu. 2. ZOOM. Nainštaluj si ZOOM aplikáciu do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS). https://zoom.us/download. Je to zdarma. (Ide to aj cez web prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) 3. Dobré pripojenie. Spoľahlivé a rýchle pripojenie na net s malou odozvou je dobrým predpokladom (2Mb/s obojsmerne a viac, latencia 50ms a menej) Otestujete si na: https://www.speedmeter.sk/
Žiadny problém! Z každého kurzu vedieť záznam, ktorý ti veľmi radi dodatočne zašleme. Stačí ak nás budeš kontaktovať na info@powercoahcing.sk.
Obľúbiť
Kurz je k dispozícii na 13 dní
Získať kurz
Zapísaní:
Prednášky: 1
Video: 120 min

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Neverbálna komunikácia – nauč sa čítať reč tela
Cena:
€ 25
Layer 1
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.