Predaj sa na svojom webe II.

vytvorenie vlastnej web stranky

Koučing je špecifická oblasť, v ktorej potrebujeme reagovať pomerne rýchlo. Neustále prichádzajú nové podnety a technológie, ktoré sa musíme naučiť využiť čo najlepšie. Otázka je teda jasná: “Kto sa rozhýbe skôr, vy alebo konkurencia?


Pokiaľ sa naučíš samostatnosti, bude ti to veľkou výhodou. Na pokračovaní kurzu “Predaj sa na svojom webe” ťa naučíme, ako si vytvoríš vlastný web rýchlo a jednoducho tak, aby bol prehľadný, pútavý a atraktívny pre tvojich návštevníkov i klientov. Tu sa zameriame na rozvoj tvojej kreatívnej stránky.

ČO VŠETKO SA NAUČÍŠ?

  • Kreatívne techniky a tvorba pútavého obsahu
  • Ako si udržať návštevníka stránky na webe
  • Content stratégia
  • Tvorba blogu a prepojenie so sociálnymi sieťami
  • Najčastejšie chyby, ktoré nám bránia predávať na webe

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ?

  • Pre absolventov kurzu Predaj sa na svojom webe I.
  • Pre absolventov kurzu KOUČ104 hod.
  • Ľudí podnikajúcich v oblasti koučingu
  • Ostatných záujemcov

Staň sa aj ty vlastným “programátorským” koučom a predaj sa na svojom webe!

Tešíme sa na teba!

Kurz je rozdelený do dvoch špecifických a tematických častí (dní). Odporúčame najprv absolvovať kurz: “Predaj sa na svojom webe I.” V prípade, že sa nemôžeš zúčastniť stanoveného termínu, pošleme ti dodatočne záznam aj materiály.

1
Zoom – Predaj sa na svojom webe II. 20.9.2021
240 minút

Zoom meeting bude prístupný po objednaní kurzu.

Ak je už zakúpený, stlačiť tlačidlo ZAČAŤ KURZ / START COURSE.

Ak absolvujete kurz ONLINE, odporúčame si ZOOM aplikáciu nainštalovať do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS) z https://zoom.us/download. Je to zdarma. (ZOOM funguje aj cez webové prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) Odporúčame sa zaregistrovať svojim gmailom, dobre to spolupracuje s g kalendárom a je menšia pravdepodobnosť, že na meeting zabudneš.

Pripojte sa radšej 5 minút pred začatím.

Neváhajte sa lektora pýtať, preto môžete používať mikrofón i kameru.

Ponúkame rôzne zvýhodnenia. Jednou z možností je zakúpenie si nášho balíčka kurzov (v hodne 21€) 4+1 ZDARMA. Ďalšou možnosťou je členstvo v našom ACPC klube, kde získaš 10% zľavu na všetky naše služby doživotne!
Členom sa automaticky stávaš pri absolvovaní nášho kurzu KOUČ104 hod. Pre všetkých absolventov s titulom ACPC máme prichystané výhody a zvýhodnenia: - Možnosť využiť 10 % zľavu na všetky naše kurzy a workshopy - Možnosť koučovania na rôznych nami organizovaných eventoch - Možnosť určitej podpory pri podnikaní v smere koučing. Účastníci intenzívnej formy programu od Power Coaching dostávajú následnú neustálu podporu, k rozvíjaniu nadobudnutých zručností. Poskytnutím mentoringu, možnosti koučovania klientov Power Coaching, zopakovaním si kurzu, priebežnými konzultáciami, spájaním koučov, poskytnutím im priestorov k tréningu a koučovaniu, ako aj formou online podpory.
Pridať do zoznamu želaní
Get course
Zapísaní:
Trvanie: 8:00 - 12:00
Prednášky: 1
Úroveň: Začiatočník

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Predaj sa na svojom webe II.
Cena:
€ 80
Prihlásiť sa Categories
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.